top of page

מסלולים

מילאנואנדמור, בעקבות הביקוש, הרחיבה את שרותיה באותם תנאים ועלויות כמו במילאנו, גם לעריה האחרות של צפון איטליה: גנואה, טורינו, ברגמו, קרמונה, מנטובה, ברשיה וורונה. ניתן לתפור מסלולים הכוללים עיר ואזורים כמו אגמי צפון מערב מילאנו, אגם גרדה, שייט נהרות ועוד.

המסלולים  מחושבים כיחידות של 3-4 שעות שניתן לקיים בבוקר, אחר הצהריים או בערב עם גלישה ללילה.

                                                                                                                               

העיר מימי הביניים ועד ימינו

הסבר מפורט  המתחיל על גג הדואומו (בהתאם למזג האוויר) וממשיך תוך כדי שיטוט ברחובות הצרים של מרכז העיר העתיקה. נציץ יחד לכמה חצרות, סגורות לקהל התיירים המסורתי, כדי להכיר את ההסטוריה והאופי של המקום. מילאנו ידועה באיפוק ובהפנמה של עושרה. אין החצנה של יופי וצריך להציץ פנימה כדי לגלות אותו.

אתרים מרכזיים

הדואומו, מבצר המלוכה, בית המלוכה, לה סקלה, סנטה מריה דלה גרציה, שם הפרסקו המפורסם "הסעודה האחרונה" של לאונרדו דה וינצ'י, הפינקוטקה של בררה, רחובות כמו ויטוריו אמנואלה, קורסו גריבלדי, הם חלק מאתריה המופלאים של מילנו. בנוסף נוכל להכיר כמה מכנסיותיה: סן מרקו, סן סימפליצ'יאנו, סנט אוסטורג'יו, ועוד. מקומות שמספרים את העיר מבחינה היסטורית, תרבותית וחברתית ומשופעים בעבודות אמנות מדהימות. לא נוכל להנות מכל זאת ביחידת טיול אחת, אך נוכל לבחור ולשלב, עם אופציה ליחידות טיול נוספות.

מרכזי ותרבות העצוב

בוגרת מצטיינת של הפקולטה לאדריכלות בפוליטקניקו של מילאנו וגם פסלת ידועה באיטליה, תדריך אתכם בעיר שהפכה עם השנים לאחד ממרכזי העיצוב החשובים בעולם. מביקור מודרך באזור מוקדי האופנה העולמית ועד לביקור במוזאון העיצוב, תזכו להנות מחויה חד-פעמית.

!לאכול טוב והוגן

במילאנו עדייו ניתן למצוא (מעט) מסעדות של פעם. צריך ממש להכיר את מסעדות הפועלים הפשוטות, את המקומות בהם ניתן עדיין למצוא אותנטיות.
חוות חקלאיות פתחו לאחרונה את מטבחיהם בהם שפים מקומיים מפליאים במנות על טהרת המוצרים של החווה לרוב אורגניים.  בנוסף, אחד מהיתרונות שתוכלו להנות ממנו דרכנו, הוא קשרינו האישיים עם מיטב השפים האיטלקיים הפועלים במילנו וסביבותיה, חלקם ידועים בכל העולם. בזכות זאת תאכלו במחירים לא מקובלים ( בהתחשב בעובדה שארוחות שף יקרות מאוד), להנות מארוחות בנויות עבורכם, שבקלות הופכות לאירועים קולינריים, תרבותיים וחברתיים בלתי נשכחים.
נוכל גם לארגן עבורכם סדנאות מטבח
 עם גדולי השפים וטעימות יין באזורי פרנצ'ה קורטה ואסטי. הטעם שלכם הוא הגבול.

   

אמנות ומוזאונים

כמו כל איטליה, גם מילאנו שופעת אמנות מזמן עתיק ועד ימינו. "הסעודה האחרונה", לה סקלה, הפינקוטקה של בררה, שלל המוזאונים המרהיבים. כל אלו ועוד יקבלו נופך מיוחד כשהם מלווים בהדרכתנו המשלבת ידע מפורט ומעמיק עם אנקדוטות יחודיות.

אתרי הבילויים

אחרי תקופה ארוכה יחסית של כמעט "עוצר" שמילאנו חוותה עד סוף המאה הקודמת, בגלל מהומות רחוב על רקע פוליטי, ב 20 השנים האחרונות העיר נפתחה יותר ויותר לצרכי הבילוי המקומי.
אפילו בתקופת החורף אך בעיקר בקיץ, צעירי העיר מתרכזים או באזור הנוויליו או באזור שער השלום, שם נמצאים מיטב הפאבים, בתי הקפה והמסעדות. מילאנואנדמור תוכל לארגן, הודות לקשריה היחודיים, ערבים בלתי נשכחים, מערב רומנטי לזוג על רפסודה או ערב חווה חקלאית בפאתי מילנו ועד לבילוי לתוך הלילה במועדון עם מוזיקה לייב. נוכל גם להשיג כרטיסים למופעי לה סקלה או לאולם הקונצרטים של מילאנו אם הזמנתכם תגיע במועד המתאים.

Please reload

bottom of page